Je dôležité mať logo, ktoré bude krásne, ktoré bude odzrkadľovať vás a hlavne logo, ktoré zaujme. Ktoré sa len tak neprehliadne, ale práve naopak – vzbudí záujem dozvedieť sa viac, zistiť, o čom táto značka je.

Ak teda hľadáte pre svoju firmu či domácu dielničku logo v elegantnom a zároveň kreatívnom štýle, ste na správnom mieste a ja sa veľmi teším!

 

IMG_9790

 

Č O   J E   V   P O N U K E ?
Logo balíček si vyskladáte sami. Okrem hlavného loga si môžete vybrať ďalších 5 položiek (vizitka, alternatívne logo/piktogram, vodoznak, vzor, sada ikoniek sociálnych sietí, čierno-biela verzia atď). K balíčku dostanete aj brandboard s číslami farieb a navrhovaným fontom.

Jednotná cena za logo balíček je 199€. Platba sa delí na zálohu (49€) v momente zabookovania a zvyšnú časť (150€) po odoslaní prvých návrhov v prípade, že chcete v spolupráci pokračovať.

 

A K O   T O   F U N G U J E ?
1. Vyplňte formulár, alebo mi napíšte na hello@lucyloves.sk. Dohodneme sa na termíne, zašlem vám dotazník na vyplnenie a faktúru k prvej splátke.
2. V deň dohodnutého termínu vám na základe vyplneného dotazníka a uhradenej faktúry vytvorím a pošlem prvé 2 – 3 návrhy loga. Je naozaj veľmi dôležité, aby bol dotazník vyplnený čo najdôslednejšie. Čím viac informácií a priložených obrázkov na grafiku/logá/stránky v štýle, ktorý sa vám páči, tým lepšie. Je to jediný spôsob ako získať predstavu o tom, ako si vaše nové logo predstavujete (čítať myšlienky zatiaľ neviem 😀 ). Ďalšou dôležitou vecou je ísť do spolupráce s viacmenej jasnou predstavou o vašom budúcom logu.
3. V prípade, že sa vám prvé návrhy pozdávajú a chcete v spolupráci pokračovať, posielam faktúru na zvyšnú časť sumy a zároveň už pracujeme na úpravách. Prosím vás preto, aby ste v tomto čase, na ktorom sa dohodneme, boli dostupní v komunikácii cez e-mail. Vaša zákazka je pre mňa počas celého týždňa odo dňa zabookovania prioritná, po uplynutí týždňa sa už prioritne venujem ďalšiemu zákazníkovi, ale na vašej zákazke samozrejme pracujeme, až kým nie je hotová. Myslite preto, prosím, na to pri vyberaní termínu.

 

Č O   O B D R Ž Í T E ?
hlavné logo vo formátoch .pdf, .jpg, .png, .ai (originálny Adobe Illustrator súbor)
ďalších 5 návrhov podľa vlastného výberu, každý vo vyššie uvedených súboroch, vodoznak aj vo formáte .psd
brand board s číslami použitých farieb a názvom navrhovaného fontu

 

D ô L E Ž I T É
Zvážte, prosím, štýl mojej tvorby, ktorý je jednoduchý, jemný, farebný, hravý, kreatívny, často kreslený/maľovaný, niekedy až minimalistický. Pozrite si ukážky tvorby v mojom portfóliu.
Vyplňte dotazník čo najpodrobnejšie. Čím viac informácií, tým lepšie! Priložte aj čo najviac obrázkov / odkazov na grafiku, stránky, fotky, pinterest nástenky, ktoré sú vo vašom obľúbenom štýle.  Vašu predstavu získam len vďaka vyplnenému dotazníku a obrázkom, preto je to veľmi dôležité!
Počet úprav je obmedzený na 10. Ak do spolupráce idete s viacmenej jasnou predstavou o tom, ako má vaše logo vyzerať, nie je to veľmi nízke číslo 🙂 Maximálny počet úprav vás má teda len motivovať k tomu, aby ste si nové logo dopredu premysleli, dotazník vyplnili čo najlepšie a poslali ukážky značiek/pinterest nástenky, ktoré sú v štýle, ktorý sa vám páči.
Cena a zabookovanie: Prvá časť splátky zahŕňa zabookovanie a prvé návrhy loga. V dohodnutom termíne budem teda potrebovať mať už vyplnený dotazník a vašu dostupnosť, aby sme mohli cez e-mail komunikovať a pracovať na logu. Suma je nenávratná, keďže zahŕňa pracovný čas.
Spolupráca sa pokladá za ukončenú vo chvíli, keď vám mailom odošlem všetky hotové súbory. Starostlivo si ich uložte a zálohujte! Úpravy po odoslaní hotových súborov sa už pokladajú za nový návrh.